Kraków , ul. lindego 1 (obok lidla)

potrzebujesz pomocy dzwoń !

500-045-117 lub 12 636-40-91

O nas

O nas

serwis samochodowy Kraków

Rurdech istnieje od 1991 roku. Nasza specjalizacja to naprawa i wymiana samochodowych układów wydechowych. Od drobnych spawań i "łatek" przez przeróbki i wymiany całych części, aż po naprawy bardzo skomplikowanych katalizatorów. Jeśli nie ma gotowych części możemy je dorobić. Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz zarówno najwyższej klasy usługę naprawczą, a także rzetelną i fachową poradę na temat stanu Twojego samochodu oraz ewentualnych wymaganych w najbliższym czasie napraw.

Z wydechem możemy zrobić wszystko!

serwis Kraków

We września 2016 w nowej lokalizacji zakładu otworzyliśmy specjalistyczną i nowoczesną kabiną do konserwacji podwozi samochodowych. Wykonujemy w niej konserwację i piaskowanie podwozia oraz profili wszystkich rodzajów pojazdów samochodowych na najwyższym poziomie. Wykonujemy antykorozyjne zabezpieczenia podwozi używając tylko wysokiej klasy preparatów i materiałów.

Zajmujemy się również mechaniką samochodową i serwisem opon.

Posiadamy własny magazyn części co umożliwia ekspresowe naprawy.

Uczciwość i rzetelność naszej pracy sprawia, że klienci ufają nam już ponad 25 lat.

Gwarantujemy uczciwość i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Zakres i cenę usługi ustalamy zawsze przed wykonaniem pracy.

Dzięki bardzo dobrej lokalizacji łatwo do nas trafić dodatkowym atutem jest też to że dysponujemy własnym dużym parkingiem. Oferujemy możliwość odbioru pojazdu i dostarczenie po naprawie w wyznaczone przez klienta miejsce.

Request was denied for some reason.